Takaisin ylös

Yhteystiedot

Nimi:VAPS JÄÄLIIKUNTA RY
Lyhenne:VAPS Hockey, VAPS Ringette ja VAPS Taitoluistelu
Katajakatu 26 38200 Sastamala
Sähköposti: kari.lahtivirta@gmail.com
Kotisivu: www.vaps.fi

Puheenjohtaja: Kari Lahtivirta
Sähköposti: kari.lahtivirta@gmail.com
Puhelin: 050 5568815

Rahastonhoitaja: Kertu Koiv
Sähköposti: kertu.koiv@gmail.com
Puhelin: 044 3828138

VAPS HOCKEY

Leijonakiekkokoulu   
Eeva Kiiskinen * 050 3222 793 * eeva.kiiskinen(at)vkv-asunnot.fi

F2 -11
Eeva Kiiskinen * 050 3222 793 * eeva.kiiskinen(at)vkv-asunnot.fi

F1-10
Eeva Kiiskinen * 050 3222 793 * eeva.kiiskinen(at)vkv-asunnot.fi

E2-09
Maija Uotila * 040 5628 399 * maija.uotila(at)gmail.com

D2 -07
Kertu Koiv * 044 3828 138 * kertu.koiv(at)gmail.com

C2 -05       
Timo Mäki-Laurila * 050-548 9660 * maki-laurila(at)kopteri.net

B2 -03          
Juha-Pekka Valtanen * 040-168 7997 * juha-pekka.valtanen(at)onninen.com

Edustus
Kari Lahtivirta * 050-556 8815 * kari.lahtivirta(at)gmail.com

LADYT       
Tuula Valtanen * 040 771 1506 * tuula.valtanen(at)vammalantilitoimisto.fi

 

VAPS RINGETTE

Ringettekoulu ja F
Sari Saari * 040-587 1027 * vapsringette(at)gmail.com

                 
Anu Ylijoki * * ylijoki.anu(at)gmail.com

Harrasteringette
Sari Saari * 040-587 1027 * vapsringette(at)gmail.com