Takaisin ylös

Yhteystiedot

Nimi:VAPS JÄÄLIIKUNTA RY
Lyhenne:VAPS Hockey, VAPS Ringette ja VAPS Taitoluistelu
Katajakatu 26 38200 Sastamala
Sähköposti: palapauliina@gmail.com
Kotisivu: www.vaps.fi

Puheenjohtaja: Pauliina Pälä
Sähköposti: palapauliina@gmail.com
Puhelin: 050 3526322

Rahastonhoitaja: Kertu Koiv
Sähköposti: kertu.koiv@gmail.com
Puhelin: 044 3828138

VAPS HOCKEY

Leijonakiekkokoulu  

Pauliina Pälä 050 3526322 palapauliina@gmail.com

F2-08

Pauliina Pälä *050 352 6322 * palapauliina@gmail.com

E2-07       

Tanja Ojanne * 040 578 6527 * tanja.ojanne(at)hotmail.fi

E1-05       
Pauliina Pälä * 050 352 6322 * palapauliina@gmail.com

D2-04        
Tuomas Seppälä * 050 346 6048 * tpsseppala(at)gmail.com

D1-03          
Minna Koivuniemi * 0400 737 622 * pmbkoivuni(at)gmail.com

C1

Janne Ryyppä *0500779226    * janne.ryyppa@kopteri.net

B1

Jouko Jokinen *0500483798 *jouko.jokinen@kopteri.net

A-juniorit

Juha-Pekka Valtanen * 0401687997 * juha-pekka.valtanen@onninen.com

LADYT       

Tuula Valtanen * 040 771 1506 * tuula.valtanen@vammalantilitoimisto.fi

 

VAPS RINGETTE

Ringettekoulu

Kari Lahtivirta * 050 556 8815 * kari.lahtivirta(at)gmail.com


Anu Ylijoki * * ylijoki.anu(at)gmail.com

                 

Virve Tuomi * 0500 830 835 * tuomi123(at)gmail.com

E

Heidi Reunanen *0503559624 * heidieveliina@hotmail.com

C
Miettinen Katjuska *044 3212 584 * katjuska.miettinen(at)gmail.com

B
Ilpo Rantaniitty * 0500 887 831 * ilpo.rantaniitty(at)kopteri.net

 

VAPS Taitoluistelu ja Luistelukoulu

Meri Tukonen * 040 728 1956 * tukonen(at)me.com